KVIZ OPĆEG ZNANJA ZA UČENIKE ČETVEROGODIŠNJIH SMJEROVA

Autor: Ljiljana Mraz, 1. 12. 2023.

Pozivamo sve učenike od 1. do 4. razreda tehničkih smjerova na kviz općeg znanja koji će se održati u petak 22.12.2023. u vremenu od 8:30 do 10:30 u prolazu između starog dijela Škole i RCK. Iz svakog navedenog razreda za kviz se mogu prijaviti dvije ekipe od četiri člana, a prijavljujete se vašim razrednicima do ponedjeljka 11.12.2023.
Kviz znanja će se održati u obliku pub kviza, uz glazbu, grickalice i sokove, a pobjednici kviza će osvojiti nagrade. Pitanja će biti iz raznih područja poput sporta, geografije, povijesti, prirodnih i društvenih znanosti, filma, glazbe i slično.
Također pozivamo prijavljene ekipe da pošalju pitanje za kviz. Svaka ekipa može poslati jedno pitanje, a organizatori kviza će odlučiti hoće li pitanje biti u kvizu. Prijava pitanja prima se zaključno sa srijedom 13.12.2023. ovdje.

Sa svim pitanjima se možete obratiti školskoj knjižničarki Ljiljani Mraz osobno, na knjiznica.obskc@gmail.com ili putem Teamsa.

Ljiljana Mraz, stručna suradnica knjižničarka