Aktualnosti vezane uz CEKOM

Započela stručna usavršavanja nastavnika Centra kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije

Autor: Saša Seretin, 20. 9. 2021. 21:21

[više]

Održane tehničke konzultacije u pripremi postupka javne nabave opreme za potrebe projekta županijskog Centra kompetentnosti

Autor: Saša Seretin, 31. 8. 2021. 21:01

[više]

Održana radionica definiranja Strateškog okvira za potrebe izrade strategije razvoja Regionalnog centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji

Autor: Saša Seretin, 27. 8. 2021. 20:59

[više]

Održana radionica SWOT analize za potrebe izrade strategije razvoja Regionalnog centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji

Autor: Saša Seretin, 28. 6. 2021. 20:54

Održana online radionica Uspostave Gospodarskog savjeta

Autor: Saša Seretin, 7. 5. 2021. 10:44

Potpisan ugovor za rekonstrukciju i nadogradnju Strukovne škole Đurđevac

Autor: Saša Seretin, 7. 5. 2021. 09:19

[više]

Kreće izgradnja županijskog Centra kompetentnosti – potpisan ugovor za rekonstrukciju i dogradnju Obrtničke škole Koprivnica

Autor: Saša Seretin, 3. 5. 2021. 17:59

[više]

Odabrani izvođači radova za rekonstrukciju i dogradnju Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji

Autor: Saša Seretin, 20. 4. 2021. 10:18

[više]

Održan radni sastanak projektnog tima projekta „Centar kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji“

Autor: Saša Seretin, 15. 4. 2021. 13:48

[više]

Potpisan Ugovor o javnoj nabavi usluge uspostave Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji te razvoja i primjene mehanizama osiguranja kvalitete – grupa 1

Autor: Saša Seretin, 26. 3. 2021. 15:53

"Uskoro očekujemo i potpisivanje ugovora o izgradnji infrastrukture te početak građevinskih radova u Koprivnici i Đurđevcu. Naš je Centar s obzirom na dinamiku i razvoj ispred ostalih u državi, stoga zahvaljujem i čestitam Projektnom timu na predanom radu i efikasnosti", istaknuo je zamjenik Ljubić

[više]

Potpisan ugovor o javnoj nabavi u sklopu projekta „Razvoj kompetencija kroz učenje temeljeno na radu“

Autor: Saša Seretin, 1. 3. 2021. 18:29

U prostorima Srednje škole Koprivnica danas je potpisan ugovor o javnoj nabavi usluge izrade standarda zanimanja, standarda kvalifikacija i strukovnih kurikuluma te modernizacije postojećih obrazovnih programa za potrebe Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji u okviru projekta „Razvoj kompetencija kroz učenje temeljeno na radu“. Ugovor je vrijedan 2.282.500,00 kuna, a na temelju postupka javne nabave koju je provela Koprivničko-križevačka županija, ugovore su potpisali Zlatko Martić, ravnatelj Obrtničke škole Koprivnica koja je nositelj projekta te ravnatelj Pučkog otvorenog učilišta Zagreb Ivan Šutalo.

OBJAVLJEN POSTUPAK JAVNE NABAVE ZA GRAĐEVINSKE RADOVE

Autor: Saša Seretin, 1. 3. 2021. 18:07

ODRŽANI POČETNI SASTANCI SA MINISTARSTVOM ZANANOSTI I OBRAZOVANJA

Autor: Saša Seretin, 1. 3. 2021. 17:54

[više]

ODRŽANA POČETNA KONFERENCIJA PROJEKTA „RAZVOJ KOMPETENCIJA KROZ UČENJE TEMELJENO NA RADU“ VRIJEDNOG 30 MILIJUNA KUNA

Autor: Saša Seretin, 15. 10. 2020. 12:17

[više]

ODRŽAN SASTANAK PROJEKTNIH PARTNERA U OKVIRU PROVEDBE PROJEKTA „RAZVOJ KOMPETENCIJA KROZ UČENJE TEMELJENO NA RADU“

Autor: Saša Seretin, 17. 9. 2020. 10:10

[više]

Projektni tim definirao dinamiku aktivnosti druge faze projekta županijskog Centra kompetentnosti

Autor: Saša Seretin, 12. 7. 2020. 11:47

[više]

Centru kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji dodijeljeno novih 30.1 milijun kuna bespovratnih sredstava

Autor: Saša Seretin, 6. 7. 2020. 09:38

[više]

PROJEKT „RAZVOJ KOMPETENCIJA KROZ UČENJE TEMELJENO NA RADU“ NA KORAK DO POTPISIVANJA UGOVORA O DODJELI BESPOVRATNIH SREDSTAVA

Autor: Saša Seretin, 11. 6. 2020. 22:00

U prostorijama Županijske uprave u utorak 09. lipnja je održan radni sastanak Projektnog tima Centra kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji  kojem je prisustvovao i zamjenik župana Ratimir Ljubić. Na sastanku je raspravljano o drugoj fazi projekta „Razvoj kompetencija kroz učenje temeljeno na radu“ koji je Obrtnička škola Koprivnica zajedno s projektnim partnerima Koprivničko-križevačkom županijom i Strukovnom školom Đurđevac, a uz stručnu pomoć PORE Regionalne razvojne agencije Koprivničko-križevačke županije, krajem prošle godine  prijavila na natječaj Ministarstva znanosti i obrazovanja.

[više]

ODRŽANA POČETNA KONFERENCIJA PROJEKTA „CENTAR KOMPETENTNOSTI U KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKOJ ŽUPANIJI“

Autor: Saša Seretin, 11. 3. 2020. 14:03

[više]

PROJEKTNI TIM ZA CENTAR KOMPETENTNOSTI U KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKOJ ŽUPANIJI ODRŽAO SASTANAK O PROVEDBI NOVIH AKTIVNOSTI

Autor: Saša Seretin, 10. 1. 2020. 13:57

[više]

POTPISAN UGOVOR ZA IZRADU PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROJEKT „CENTAR KOMPETENTNOSTI U KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKOJ ŽUPANIJI“

Autor: Saša Seretin, 29. 10. 2019. 13:45

Za projekt „Centar kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji“ koji je prijavljen na Natječaj „Uspostava infrastrukture regionalnih centara kompetentnosti u strukovnom obrazovanju kao podrška procesu reforme strukovnog obrazovanja i osposobljavanja“ uspješno je proveden postupak javne nabave za uslugu izrade projektno – tehničke dokumentacije. Župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren potpisao je ugovor s gospodinom Rajkom Kolarićem, predstavnikom Zajednice ponuditelja, za dvije grupe usluga ukupne vrijednosti 600.000,00 kuna.