Roditeljski sastanci

Roditeljski sastanak 4.A3. razreda

Autor: Slavko Franjo, 30. 3. 2014.

Poštovani roditelji

Peti ovogodišnji sastanak za roditelje učenika 4.A3 razreda održat će se 03.04.2014. (četvrtak) u 19:00h sati, u učionici broj 38 (matična učionica 4.A3). Molim Vas da se odazovete na ovaj roditeljski sastanak, a u slučaju spriječenosti da me o tome obavijestite . Individualne informacije za roditelje variraju iz tjedna u tjedan, a o terminu postoji obavijest na web-stranici Škole, pa Vas molim da tamo pogledate termin i da taj termin poštujemo.

Dnevni red:

1.     Informacije o ocjenama, ponašanju i izostancima učenika.

2.     Priprema za završetak srednješkolskog obrazovanja.

3.     Različito.

U Koprivnici, 24.03.2014.