Održan osmi Dan sporta Obrtničke škole Koprivnica

Autor: Melita Golubić, 10. 4. 2012.

U koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani 30. ožujka 2012. godine već osmu godinu zaredom održao se Dan sporta Obrtničke škole Koprivnica na kojem su sudjelovale ekipe učenika Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica, Srednje škole Koprivnica, Centra „Podravsko sunce“, Strojarske tehničke škole Osijek i Obrtničke škole Koprivnica, dok su u revijalnim nogometnim i odbojkaškim utakmicama svoje sportske vještine pokazali profesori Gimnazije "Fran Galović" Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica te ekipa koprivničkih novinara.

U koprivničkoj srednjoškolskoj dvorani 30. ožujka 2012. godine već osmu godinu zaredom održao se Dan sporta Obrtničke škole Koprivnica.

Svoje su sportske snage u malom nogometu odmjerile ekipe učenika Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica, Srednje škole Koprivnica, Centra „Podravsko sunce“, Strojarske tehničke škole Osijek i Obrtničke škole Koprivnica.

U malonogometnom su turniru učenici Srednje škole Koprivnica osvojili prvo mjesto, učenici Gimnazije „Fran Galović“ zauzeli su drugo mjesto, Obrtnička škola Koprivnica zauzela je treće mjesto, a Strojarska tehnička škola Osijek je na četvrtom mjestu.

U revijalnim je utakmicama najuspješnija bila Obrtnička škola Koprivnica: u odbojkaškoj i malonogometnoj utakmici profesori Obrtničke škole pobijedili su profesore Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica, a učenici Obrtničke škole u nogometu su pobijedili učenike Centra „Podravsko sunce“.

Nakon odigranih utakmica poluzavršnice i završnice Nogometnog prvenstva Obrtničke škole Koprivnica prvo je mjesto zauzela ekipa 3. a-1 razreda, drugo mjesto osvojio je 1. b razred, treći je 4. a-1, a četvrto je mjesto zauzeo 3. b razred.

Posljednja revijalna utakmica između ekipe koprivničkih novinara i ekipe profesora Obrtničke škole Koprivnica završila je neriješeno 3 : 3.

Priloženi dokumenti:
rezultati_utakmica_dan_sporta_2012.doc (37.00 KB)