Učenik 4. a-2 razreda Tomislav Hanžeković osvojio brončano priznanje

Autor: Melita Golubić, 15. 5. 2012.

Na Državnoj smotri radova iz elektrotehnike i računalstva učenik 4. a-2 razreda smjera elektrotehničar Tomislav Hanžeković osvojio je treće mjesto za svoj rad Digitalni školski sat.

U organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i 1. tehničke škole Tesla iz Zagreba 3. i 4. svibnja i ove se godine u Selcu održala Državna smotra radova iz područja elektrotehnike i računalstva. Na Smotri je sudjelovalo 22 učenika iz tehničkih škola širom Hrvatske zajedno sa svojim mentorima.

Drugu godinu zaredom na Smotru se plasirala i Obrtnička škola Koprivnica. Tomislav Hanžeković, učenik 4.a-2 razreda smjera elektrotehničar, osvojio je brončano priznanje za rad Digitalni školski sat, dok je njegov mentor Dario Jembrek dobio priznanje za edukaciju i izniman rad s učenikom u njegovoj pripremi za sudjelovanje. Također, učenik i mentor pozvani su na 5. nacionalnu izložbu mladih inovatora koja će se održati od 20. do 22. rujna 2012. godine u Kastvu kod Rijeke.