UPISI - NOVO

Autor: Ivana Mustafa, 8. 7. 2013.

UPISI U PRVI RAZRED ŠK. GOD. 2013./2014.

Dostava liječničkih svjedodžbi medicine rada i ugovora o naukovanju

Budući su objavljene konačne ljestvice poretka za upis u srednje škole u ljetnome roku, obavještavamo Vas da je potrebno dostaviti u Obrtničku školu Koprivnica dokumente koji su za određene programe uvjet za upis (liječnička svjedodžba medicine rada i ugovor o naukovanju).

Dostava navedenih dokumenata koji su uvjet za upis, a što kandidati mogu provjeriti na svom sučelju Moji rezultati/Detaljno, jest od 8. do 18. srpnja te od 19. do 21. kolovoza.

Navedeni dokumenti se dostavljaju u Obrtničku školu Koprivnica, Trg slobode 7, sobu 26 u gore navedene dane u vremenu od 8 do 12:30 sati.

Ravnatelj:

Ratimir Ljubić