NASTAVAK OBRAZOVANJA ZA UČENIKE KOJI SU ZAVRŠILI TROGODIŠNJE OBRAZOVNE PROGRAME ILI STEKLI NIŽU STRUČNU SPREMU

Autor: Ivana Mustafa, 10. 9. 2013.

Učenici koji su završili trogodišnje školovanje ili stekli nižu stručnu spremu, u roku od godine dana od završetka strukovnog programa, imaju pravo predati zamolbu za nastavak školovanja u Obrtničkoj školi Koprivnica za slijedeća zanimanja: komercijalist, elektrotehničar, tehničar za računalstvo, strojarski tehničar, hotelijersko-turistički tehničar te tehničar zaštite osoba i imovine.

Uz pisanu zamolbu za nastavak školovanja u kojoj ćete napisati što ste završili i što želite upisati, potrebno je priložiti sve razredne svjedodžbe, svjedodžbu o završnom ispitu, rodni list i domovnicu.

Upisani učenici kao redoviti učenici dužni su:

• 1.) položiti razlikovne odnosno dopunske ispite (način polaganja i  rokove utvrđuje nastavničko vijeće) te
  • 2.) pratiti nastavu tijekom cijele nastavne godine i sudjelovati u svim  obvezama i aktivnostima kao i ostali učenici u razrednom odjelu.

Rok za predaju zamolbi je 25. rujna 2013.

Zamolbe se predaju u tajništvu Obrtničke škole Koprivnica.