Praktična nastava za četverogodišnja zanimanja

Autor: Dario Jembrek, 12. 12. 2013.

Učenici/e zanimanja elektrotehničar i tehničar za računalstvo dužni su odraditi praktičnu nastavu tijekom školske godine u trajanju od 80 sati za drugi i treći razred, odnosno 40 sati za četvrti razred.

Učenici/e zanimanja elektrotehničar i tehničar za računalstvo dužni su odraditi praktičnu nastavu u poduzećima, obrtima, radionicama ili ustanovama iz sektora elektrotehnike i računalstva tijekom školske godine. Drugi i treći razredi praktičnu nastavu u trajanju od 80 sati moraju obaviti najkasnije do 30. kolovoza 2014. godine i obavljena praktična nastava uvjet je za upis u 3. odnosno 4. razred. Od voditelja praktične nastave dobit ćete uputnicu i potvrdu o odrađenoj praktičnoj nastavi. Potvrdu morate dostaviti nazad u školu i to sadašnji drugi i treći razredi svojim razrednicima prilikom upisa slijedeće šk. god. zajedno sa svjedodžbom.

Četvrti razredi praktičnu nastavu odrađuju u školi kao redovnu nastavu, te ne dobivaju uputnicu niti potvrdu.

Ako netko iz drugih i trećih razreda praktičnu nastavu želi odraditi prije (zimski praznici), molim da uputnicu i potvrdu podignu kod voditelja praktične nastave.

Voditelj praktične nastave za četverogodišnja zanimanja: Dario Jembrek