ODRŽANA DRUGA KREATIVNA RADIONICA UČENIKA NAŠE ŠKOLE I KLUBA "MARIŠKA"

Autor: Melita Golubić, 5. 5. 2014.

"Dobro je činiti dobro."

Kreativna radionica naših učenika i Kluba „Mariška“

Sredinom travnja 2014. godine u Domu za starije i nemoćne osobe Koprivnica održana je druga kreativna radionica učenika naše škole i Kluba za starije osobe „Mariška“. Radionici je prisustvovalo desetak učenika koji su, uz pomoć i mentorstvo članica Kluba, raznim tehnikama izrađivali uskrsne ukrase i pisanice te proljetno cvijeće od krep-papira.

Ovim putem želimo zahvaliti predsjednici Kluba gospođi Valentini Čadavec, domaćici Dnevnog boravka gospođi Branki Šainović te članicama Kluba Slavici Kranjčec, Josipi Kušek, Katarini Majhen, Mariji Matoničkin, Milici Međurečan, Mariji Nježić i Mariji Šestak što su nas i ovoga puta lijepo i srdačno ugostile i podijelile s nama svoje znanje i kreativnost. U nadi da će se suradnja nastaviti već se veselimo budućim druženjima i kreativnim radionicama.

Stručna služba OBŠKC