Njemački jezik-ŽSV

Poštovane kolegice i kolege,

srdačno vas pozdravljam na stranicama Obrtničke škole Koprivnica u našem kutku za nastavnike njemačkoga jezika Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije. Kako bi svi na ŽSV-u korišteni dokumenti svima i u svakome trenutku bili dostupni, odlučili smo ih staviti na Internet stranice škole.

Toplo se nadam da će svatko naći ponešto za sebe i svoju nastavu te i sam dati svoj prilog kako bismo jedni drugima olakšali posao, pružili podršku ili poneku novu ideju za nastavu.

In diesem Sinne wünsche ich uns allen - viel Spaß und Erfolg.

mr. sc. Blaženka Abramović, prof. savjetnik

ŽSV 22. kolovoza 2017 Vijest ima dokument u privitku

Autor: Blaženka Abramović, 29. 8. 2017. 09:42

U ugodnoj i radnoj atmosferi neposredno prije početka nove školske godine nastavnici njemačkog jezika Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko - bilogorske županije našli su se na još jednom stručnom skupu.

ŽSV nastavnika njemačkog jezika 9. siječnja 2017,

Autor: Blaženka Abramović, 21. 1. 2017. 17:20

9. siječnja 2017. održan je ŽSV nastavnika njemačkog jezika Koprivničko-križevačke i Bjelorsko-bilogorske županije

ŽSV nastavnika njemačkog jezika 5. veljače 2016. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Blaženka Abramović, 6. 2. 2016. 10:41

U petak, 5. veljače 2016. u Gimnaziji "Fran Galović" održan je ŽSV nastavnika njemačkog jezika Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije.

[više]

ŽSV nastavnika njemačkoga jezika - 21. kolovoza 2015. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Blaženka Abramović, 23. 8. 2015. 15:00

U petak 21. kolovoza 2015. u Obrtničkoj školi Koprivnica održan je ŽSV nastavnika njemačkog jezika Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko - bilogorke županije

[više]

Cjelovita kurikularna reforma Vijest ima dokument u privitku

Autor: Blaženka Abramović, 23. 5. 2015. 18:08

U Varaždinu je 5. svibnja 2015. održan stručni skup s temom Cjelovita kurikularna reforma.

Arhiva Županijskih skupova Vijest ima dokument u privitku

Autor: Blaženka Abramović, 17. 3. 2015. 09:33

Na ovome mjestu možete pronaći materijale sa ranijih stručnih vijeća.

Viel Spaß beim Stöbern! wink

[više]

Međužupanijski skup nastavnika njemačkog jezika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Blaženka Abramović, 17. 3. 2015. 09:19

Obrtnička škola Koprivnica bila je domaćin Međužupanijskog skupa nastavnika Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Sisačko-moslavačke i Karlovačkežupanije pod nazivom: Izazovi u nastavi njemačkog jezika.